Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
Opis bwin

Jak oceniasz firme bwin?
Rewelacja
3%
 3%  [ 1 ]
Bardzo Dobra
28%
 28%  [ 9 ]
Może być
37%
 37%  [ 12 ]
Kiepska
15%
 15%  [ 5 ]
Nie grajcie tam!
15%
 15%  [ 5 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
peret 

Wysłany: 2009-04-30, 14:29   

Moje doświadczenia z BWIN

Wpłata z MB do bwin - błyskawiczna!

Wypłata z bwin na MB - cytat z supportu:

Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy kopię Pana dowodu tożsamości i zostanie ona sprawdzona przez nasz Dział Finansowy. Ponieważ dokumenty są sprawdzane ręcznie, obecny czas oczekiwania na zaakceptowanie dokumentu wynosi od kilku do kilkunastu dni roboczych. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Realizacja Pana wypłaty z dnia 29.04.2009 w kwocie ... PLN będzie kontynuowana po zatwierdzeniu dokumentu. Wypłąta na MoneyBookers zajmuje do 3 dni roboczych jeżeli dokument jest zaakceptowany na koncie.

Podkreśliłem najważniejsze !
Jajca sobie ze mnie robią w biały dzień. Wypłata potrwa do kilkunastu dni roboczych ???Do tego kursy jak u żyda.

NIE POLECAM.

Pluby 

Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2009-04-30, 16:40   

peret napisał/a:
Moje doświadczenia z BWIN

Wpłata z MB do bwin - błyskawiczna!

Wypłata z bwin na MB - cytat z supportu:

Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy kopię Pana dowodu tożsamości i zostanie ona sprawdzona przez nasz Dział Finansowy. Ponieważ dokumenty są sprawdzane ręcznie, obecny czas oczekiwania na zaakceptowanie dokumentu wynosi od kilku do kilkunastu dni roboczych. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Realizacja Pana wypłaty z dnia 29.04.2009 w kwocie ... PLN będzie kontynuowana po zatwierdzeniu dokumentu. Wypłąta na MoneyBookers zajmuje do 3 dni roboczych jeżeli dokument jest zaakceptowany na koncie.

Podkreśliłem najważniejsze !
Jajca sobie ze mnie robią w biały dzień. Wypłata potrwa do kilkunastu dni roboczych ???Do tego kursy jak u żyda.

NIE POLECAM.

POTWIERDZAM !

U mnie był ten sam scenariusz , aż nie wytrzymałem bo czekałem ponad siedem dni na kase a jej nadal nie było. Tłumaczenie supporta było nastepujace..

- Pierwsza odpowiedz na mojego meila: "..proszę czekać do 3 dni roboczych.."
- Druga odp: "..prosze czekać od kilku do kilkunastu dni roboczych.."
- Trzecia odp: "..pana dowód jest w trakcie akceptacji.."

Napisalem czwartego meila w którym poprosiłem o anulowanie wypłaty i zwrócenie kasy spowrotem na konto w bwin. Zrobili to jeszcze tego samego dnia i napisali że jednoczesnie dowód został zaakceptowany i nie bedzie potrzeby jego ponownego przesyłania przy nastepnych wypłatach..
Normalnie żal dupe ściska ! Najgorszy buk na rynku !

peret 

Wysłany: 2009-04-30, 16:57   

Pluby napisał/a:
Napisalem czwartego meila w którym poprosiłem o anulowanie wypłaty i zwrócenie kasy spowrotem na konto w bwin . Zrobili to jeszcze tego samego dnia

Chcesz mi powiedzieć , że jedyna możliwość to anulowanie wypłaty ? :p
Kurna gdybym wiedział to wogóle bym nie wchodził do bwina, ale przynajmniej autoryzowałbym dowód na początku - przestroga dla innych - żeby autoryzowali swoje dowody w dniu wpłaty, żeby nie bylo potem takich problemów.

Normalnie czuje się zrobiony w balona - nie ma kasy na granie u buków - zawieszona w próżni do odwołania - a nie będe przecież sponsorował sobie buków z konta "rodzinnego" :)

Pluby 

Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2009-04-30, 17:10   

peret napisał/a:
Pluby napisał/a:
Napisalem czwartego meila w którym poprosiłem o anulowanie wypłaty i zwrócenie kasy spowrotem na konto w bwin . Zrobili to jeszcze tego samego dnia

Chcesz mi powiedzieć , że jedyna możliwość to anulowanie wypłaty ? :p
Kurna gdybym wiedział to wogóle bym nie wchodził do bwina, ale przynajmniej autoryzowałbym dowód na początku - przestroga dla innych - żeby autoryzowali swoje dowody w dniu wpłaty, żeby nie bylo potem takich problemów.

Normalnie czuje się zrobiony w balona - nie ma kasy na granie u buków - zawieszona w próżni do odwołania - a nie będe przecież sponsorował sobie buków z konta "rodzinnego" :)

Hehe nie no może nie jedyny , ale sam widzisz jak długo trzeba czekać aż te "barany" (bez obrazy dla zwierząt ) dokonają procesu który fachowo nazywa się "autoryzacją".
Robią ludzi w balona i wogóle się tym nie przejmują , tylko każą czekać i czekać.. a kasa tak jak napisałeś - ZAMROŻONA !

PS. Konta rodzinnego nie ruszaj bo żona sprawdzi wyciągi i komputer do piwnicy wyniesie ;)

peret 

Wysłany: 2009-04-30, 17:21   

Pluby napisał/a:
Robią ludzi w balona i wogóle się tym nie przejmują , tylko każą czekać i czekać.. a kasa tak jak napisałeś - ZAMROŻONA !

To mi przypomina umowę z kablówka albo z komórką. Podpisujesz umowę i od razu masz wszystko z pocałowaniem w d*e. Rozwiązujesz umowę ? - zaraz, zaraz ... miesiąc wypowiedzenia, pytania czemu, może obniżymy abonament o 2zł, dziś niedziela więc nie można. Nie wiem o co chodzi, ale w expekcie nie miałem takiej drogi przez mękę. Ehhh... nic nie zrobi się. Za to będe ich nękał mailami na support - sprawdzałem tą metodę już z innymi instytucjami (np. wspomniana kablówka itp) - czasami działają :p

Pluby napisał/a:
PS. Konta rodzinnego nie ruszaj bo żona sprawdzi wyciągi i komputer do piwnicy wyniesie ;)

Taaa :) nie wiem jak u innych kolegów - sporo z Was jest młodsza i nie ma takiego problemu (jeszcze), ale żona i buki to .... nie moga o sobie wiedzieć :) Zawsze jest gadka - a gdzie jest 50zł , które zniknęło z konta :-P

Pluby 

Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2009-04-30, 17:32   

peret napisał/a:
Za to będe ich nękał mailami na support - sprawdzałem tą metodę już z innymi instytucjami (np. wspomniana kablówka itp) - czasami działają :p

Właśnie miałem napisać że chyba najskuteczniejszym sposobem na odbiór kasy będzie nękanie supporta meilami , nie może Cię wiecznie zbywać a kase wypłacić musi. Tylko szkoda że "my" - klienci musimy niepotrzebnie się denerwować i zastanawiać kiedy ta kasa wkońcu będzie.

peret napisał/a:
żona i buki to .... nie moga o sobie wiedzieć :)

Święta Prawda :-)

peret 

Wysłany: 2009-04-30, 19:01   

Odpowiedź bwina:

Uprzejmie informujemy, iż nie ma możliwości przyspieszenia procedury akceptowania dokumentów tożsamości. Dokumenty są sprawdzane według kolejności ich przychodzenia. (PRZESŁAŁEM IM SKAN DOWODU W MAILU - ILE MOŻE TRWAĆ OTWORZENIE ZAŁĄCZNIKA I SPOJRZENIE NA DATĘ URODZENIA ??? )
Bardzo nam przykro z powodu wszelkich niedogodności i przepraszamy za opóźnienie.
Informujemy także, iż najszybsze wypłaty to, wypłaty na serwisy płatnicze typu MoneyBookers i mogą one trwać od 1 do 3 dni roboczych.
Jeżeli życzy Pan sobie, aby pieniądze wróciły na Pana konto prosimy przesłać do nas prośbę o anulowanie wypłaty wraz z wszystkimi danymi oraz powodem anulacji.

Teraz jestem (prawie) pewien że to celowe działanie. Utrudnianie wypłaty aż ktoś rzeczywiście anuluje wypłatę :-/

bwinmania

Wysłany: 2009-08-13, 14:25   

A ja mam dobre zdanie o tej firmie. Co prawda nie wygrałam u nich wielkich pieniędzy, ale są profesjonalni. Support na 6.

Munipl 

Wysłany: 2009-09-04, 20:15   

Chyba najbardziej znana firma bukmacherska. Mialem tu konto i nadal mam ale jakos mnie nie zachwycili. Szeroka oferta live i wogole bardzo szeroka oferta, ale malo przejrzysty interface i kursy tez slabiutkie. Nie gram w bwin bo na koncie mam minus:P Wyplacilem wszytkie pieniadze, a kilka dni pozniej zmienili pozytywnie rozliczony zaklad na zaklad przegrany.

Odpowiedz do tematu