Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
MŚ piłki recznej Szwecja 2011
Autor Wiadomość
panas7

Wysłany: 2011-01-17, 18:07   MŚ piłki recznej Szwecja 2011

Polska -Chile
Typ Chile +14,5
Kurs : 1,85
Buk : Betsson
17.01.2011 godz. 18:15

Analiza : Polska jak do tej pory męczyła sie z dwoma teoretycznie o wiele słabszymi rywalami. Gdyby nie Karol Bielecki kto wie jak by potoczył się mecz ze Słowakami. Z Argentyną która myślę repzrezentuje ten sam poziom co Chile wygraliśmy po ciężkiej przeprawie. Chile ma w swoim składzie dwóch utalentowanych zawodników przede wszystkim rozgrywającego. Ten mecz wygramy bez problemu lecz różnicą w okolicach 10 punktów. Dużym osłabieniem naszej kadry jest brak Michała Jureckiego i nieobecnego od początku mistrzostw Krzysztofa Lijewskiego.

panas7

Wysłany: 2011-01-21, 23:47   

Dyscyplina : piłka ręczna
Dania - Polska
Typ : 2
Kurs : 3.65
Buk : Betsson
22.01.2011 godz. 20:15
Analiza : Jutro arcyważne spotkanie dla naszych szczypiornistów, w drugiej fazie każda porażka oddala nas od gry w półfinałach. Dania wg wielu fachowców zaprezentowała się najlepiej jak do tej pory w tych mistrzostwach wygrywając bez problemu wszystkie mecze. Polacy też byli blisko wygrania wszystkich meczy lecz podczas przewagi nie potrafilismy rzucic bramki. Ze Szwedami zawiódł ulubieniec kibiców Karol Bielecki,niestety zaliczył parę bardzo głupich strat. W meczu z Danią takie błędy nie mogą nam sie przytrafić. Drużyna Danii leży naszym szczypiornistom,dobrze gra nam sie z nimi,myślę że odbudujemy sie psychicznie po meczu ze Szwedami. Mamy naprawdę świetną drużynę bez słabych punktów,praktycznie każda formacja jest niezwykle silna. Kurs warty zagrania

Kajzer

Wysłany: 2011-01-24, 23:01   

Dania – Szwecja

Typ:1
Kurs:1.75

A teraz dla odmiany coś z piłki ręcznej przyznam się szczerze, że bardzo rzadko zdarza mi się zajmować tą dyscypliną sportu ale oglądając trwające mistrzostwa świata postanowiłem podać jakiś typ. Oczywiście zajmę się grupą w której grają nasi reprezentanci, którzy niestety już stracili szansę na medal. Wybrałem pojedynek pomiędzy gospodarzami tego turnieju czyli Szwedami, którzy mimo wszystko trochę niespodziewanie wywalczyli awans do półfinału a Duńczykami, którzy od kilku ostatnich lat są drużyną ze ścisłej światowej czołówki i moim zdaniem dla nich nawet zdobycie brązowego medalu mistrzostw może być zawodem dlatego, żeby tak się nie stało to Duńczycy będą chcieli uniknąć meczu z doskonale grającymi na tych mistrzostwach Francuzami, którzy najprawdopodobniej zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie, żeby tego pojedynku uniknąć Duńczycy powinni wygrać to spotkanie a, moim zdaniem są drużyna o wiele lepszą od Szwedów dla których już sama awans do półfinału jest ogromnym sukcesem.

Odpowiedz do tematu