Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
Holandia sezon 2010/2011
Autor Wiadomość
Kajzer

Wysłany: 2011-10-30, 15:16   

Heracles-Alkmaar

Typ:2
Kurs:2.50

I kolejny mecz z dość wysokim kursem tym razem zabrałem się za ligę holenderską gdzie za troszeczkę ponad godzinę rozpocznie się pojedynek pomiędzy Heraklesem a AZ Alkmaar. Jak na razie obydwie drużyny spisują się dość dobrze w lidze zwłaszcza goście, którzy są aktualnymi liderami ligi z 25 punktami na koncie jak na razie na 10 spotkań wygrali aż 8 przegrywając zaledwie jeden raz. Gospodarze natomiast w ligowej tabeli są na 8 pozycji co na ich możliwości jest znakomitym wynikiem i myślę, że kibice są bardzo mile zaskoczeni. Niestety z drużynami takimi jak Alkmaar raczej nie mają większych szans ale na pewno będą dzielnie walczyć. Myślę, ze warto postawić na to spotkanie ponieważ kurs jest naprawdę wysoki a goście znajdują się wy wysokiej formie.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2011-11-19, 18:13   

Graafschap-PSV

Kurs:1.30

Kolejny typ z piłki nożnej już po nieco niższym kursie ale za to spotkanie wydaję się być bardzo pewne. Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy Graafschap a PSV. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście, którzy aktualnie są na trzeciej pozycji z dorobkiem 25 punktów co jest dobrym wynikiem aczkolwiek taka drużyna jak PSV myśli tylko o mistrzostwie, że tak się stało to takie mecze jak ten ze słabszymi przeciwnikami trzeba wygrywać. Gospodarze grają w tym sezonie bardzo słabo o czym najlepiej świadczy odległa 16 pozycja, która nie gwarantuje utrzymania, jak na razie Graafscgap w 12 spotkaniach uzbierała zaledwie 9 oczek co jest naprawdę słabym wynikiem. Myślę, że PSV nie będzie miało najmniejszych problemów z wygranie spotkania ze zdecydowanie słabszym od siebie przeciwnikiem.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2011-11-19, 19:32   

Excelsior-Alkmaar

Kurs:1.30

I jeszcze jedn mecz z ligi holenderskiej po podobnym kursie ale również wydaję się być bardzo pewny a mianowicie wybrałem pojedynek pomiędzy Excelsiorem a AZ Alkmaar. Goście to zdecydowany faworyt tego spotkania Alkmaar jak na razie gra po prostu rewelacyjnie i dzięki temu w pełni zasłużenie prowadzi z 31 oczkami na koncie, jak na razie na 12 rozegranych spotkań wygrał aż 10 z nich a przegrał zaledwie raz. Gospodarze natomiast grają beznadziejnie czego konsekwencją jest ostatnie miejsce w ligowej tabeli z 6 punktami. Myślę, że w takim meczu jedynym zagrożeniem dla goście może być zlekceważenie bardzo słabego rywala ale z pewnością trener odpowiednio ich zmobilizuje i mecz zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2011-12-04, 12:12   

Feyenoord-PSV

Kurs:2.00

Już za niespełna pół godziny rozpocznie się kolejny mecz holenderskiej ligi w którym zmierzą się Feyenoord z PSV, mecz zapowiada się na bardzo ciekawy ponieważ obydwie drużyny potrafią zaprezentować naprawdę ładny futbol. Ale najbardziej na postawienie na ten mecz skusił mnie kurs wystawiony przez bukmacherów, którzy płacą aż 2.00 za zwycięstwo grających ostatnio znakomicie piłkarzy PSV,o czym najlepiej przekonała się ostatnio Warszawska Legia. Jeżeli chodzi o tabelę to goście są aktualnie na wysokim 2 miejscu ale z pewnością ich to nie satysfakcjonuje bo mając tak znakomitą drużynę trzeba walczyć o mistrzostwo. Jak dotąd PSV uzbierało 31 punktów. Feyenoord również w tym sezonie spisuję się dość dobrze czego rezultatem jest wysoka 5 lokata, którą dają jej 24 oczka na koncie. Z tym, że gospodarze grają dość nierówno bo dobrym meczu zdarzają im się bardzo słabe i myślę, że ten taki właśnie będzie.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2011-12-10, 16:37   

Waalwijk-Ajax

Kurs:1.40

Kolejny mój typ będzie tym razem z ligi holenderskiej gdzie w ramach 16 kolejki Waalwijk zmierzy się z Ajaxem. Goście mogą się już skupić na lidze ponieważ właśnie odpadli z ligi mistrzów, na szczęście w lidze idzie im ostatnio już o wiele lepiej aczkolwiek od upragnionego mistrzostwa są jeszcze daleko aktualnie zajmują 4 lokatę z 27 punktami na koncie. Ich rywal natomiast gra bardzo słabo i jego głównym celem na ten sezon będzie walka o utrzymanie jak na razie są na 14 pozycji z 15 punktami, ale jak będą dalej tak fatalnie grać to niebawem spadną na samo dno, gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie 2 oczka, Ajax dla porównania zdobył ich 10. Myślę, że gospodarze są bez żadnych szans z dużo lepszą ekipą gości, która powinna gładko łatwo i przyjemnie odnieść tu zwycięstwo a kurs nie jest taki zły więc warto stawiać.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-01-15, 19:21   

Venlo-Feyenoord

Kurs:1.45

I jeszcze jeden mecz, który odbędzie się za dość trochę czasu tym razem liga holenderska, która rusza za niespełna tydzień. Wybrałem mecz pomiędzy Venlo a Feyenoordem. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście, którzy w tym sezonie grają naprawdę dobrze zwłaszcza w ostatnim okresie chyba poważnie myślą o miejscu w ścisłej trójce na koniec sezonu jak na razie klasyfikowani są na 5 miejscu z 31 oczkami na koncie ale mają naprawdę niewielką stratę do wyprzedzających ją drużyn. Venlo natomiast to drużyna, której głównym celem będzie utrzymanie się w lidze ja na razie to nie za bardzo im to wychodzi bo są na 17 lokacie z 10 punktami. W ostatnich 5 spotkaniach gospodarze zdołali zdobyć zaledwie trzy oczka zaś ich dzisiejsi rywale wywalczyli aż 13 punktów. Jak widać obydwie drużyny dzieli naprawdę ogromna przepaść dlatego mecz powinien zakończyć się gładkim i przekonywującym zwycięstwem faworytów.

www.kontuzjowani.pl
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-02-07, 00:26   

Twente-Heracles

Typ:1
Kurs:1.29

I teraz mecz po trochę mniejszym kursie ale za to bardzo pewny. Przechodząc do rzeczy wybrałem spotkanie pomiędzy Twente a Heraclesem. Oczywiście zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy aktualnie znajdują się na bardzo wysokiej drugiej pozycji z 39 oczkami na koncie ale mają jeden mecz mniej rozegrany od liderów, którzy mają o trzy oczka więcej od nich. Goście natomiast są aktualnie na 10 pozycji i jak dotąd uzbierali 24 punkty. Kolejną faktem, który warto odnotować jest to, że Twente znakomicie spisuję się przed własną publicznością, przed którą jeszcze nie przegrała w tym sezonie, na 10 rozegranych spotkań aż 7 zakończyło się zwycięstwem Twente. Herakles natomiast fatalnie spisuję się w meczach wyjazdowych zwłaszcza ostatnio o czym najlepiej świadczy fakt 4 przegranych meczy pod rząd, na 9 spotkań wygrali zaledwie raz. Myślę, że to spotkanie będzie miało jednostronny przebieg i zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.

www.kontuzjowani.pl
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-03-04, 13:08   

Ajax-Roda

Typ:1
Kurs:1.25

Już za trochę ponad godzinę rozpocznie się spotkanie w ramach 24 kolejki holenderskiej ligi pomiędzy Ajaxem a Rodą. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy dzięki temu, że ostatnio lepiej się spisują są na 5 miejscu z 43 punktami na koncie i niewielką strata do drużyn ich wyprzedzających. Roda natomiast aktualnie plasuje się na 10 pozycji z 31 oczkami na koncie. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Roda niestety nie spisuję się ostatnio zbyt dobrze o czym najlepiej świadczy fakt, ze zdołali zdobyć zaledwie 6 oczek w pięciu ostatnich meczach, Ajax natomiast wygrał trzy ostatnie spotkania strzelając w nich aż 10 bramek tracąc zaledwie 2. Jak widać gospodarze nie dość, że są zespołem lepszym to znajdują się w dodatku w bardzo dobrej formie.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-03-11, 15:33   

Graafschap-Alkmaar

Kurs:1.37

Już za niespełna godzinę kolejny pojedynek w lidze holenderskiej rozegra AZ Alkmaark tym razem w meczu wyjazdowym mierzyć się będzie z Graafschap. Oczywiście to spotkanie ma zdecydowanego faworyta a są nimi goście, którzy są aktualnymi liderami tabeli z 49 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast grają w tym sezonie bardzo słabo czego konsekwencją jest odległe 17 miejsce i zaledwie 17 zdobytych punktów. Jak widać obydwie drużyny w ligowej tabeli dzieli prawdziwa przepaść i myślę, że podobnie będzie wyglądało na boisku bo również forma jest po stronie gości, którzy w pięciu ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć 10 punktów dla porównani ich rywale wywalczyli zaledwie 4 oczka. W dodatku Graafschap fatalnie spisuję się przed własną publicznością na 11 rozegranych spotkań przegrali aż 9 meczy.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-03-18, 11:57   

Den Haag-Ajax

Kurs:1.45

Za nieco ponad pół godziny rozpocznie się spotkanie pomiędzy Den Haag a Ajaxem. Oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą goście, którzy grają ostatnio rewelacyjnie dzięki czemu awansowali na drugą pozycję, którą zajmują z 49 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast spisują się bardzo słabo i w pełni zasłużenie zajmują odległe 14 miejsce jak dotąd zgromadzili oni 28 punktów. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to jak już wcześniej wspomniałem Ajax gra ostatnio rewelacyjnie co najlepiej pokazuje seria 5 zwycięstw z rzędu, gospodarze natomiast w 5 ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie 6 punktów. Kolejnym argumentem przemawiającym za Ajaxem jest fakt, że są najlepiej grającą drużyną w meczach wyjazdowych z całej ligi natomiast Den Haag dość słabo spisuje się przed własną publicznością. Myślę, że mecz zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.

www.kontuzjowani.pl
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-04-09, 15:42   

Heerenveen-Ajax

Kurs:1.91

Kolejny mój typ będzie tym razem z ligi holenderskiej w której to wybrałem pojedynek pomiędzy Heerenveen a Ajaxem. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy i wyrównany ale mimo wszystko ma jednego dość zdecydowanego faworyta a jest nim oczywiście drużyna gości, która ostatnio gra po prostu rewelacyjnie dzięki czemu awansowała na pozycję lidera, która zajmuję z 58 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast są aktualnie na 6 pozycji i mają 54 punkty. Jak już wcześniej wspomniałem Ajax jest w znakomitej formie doskonale pokazuje to fakt, że wygrali oni 5 ostatnich meczy w których to zdobyli aż 17 goli tracą zaledwie jednego. Gospodarze również dość dobrze spisują się w ostatnim czasie ale mimo wszystko na tle Ajaxu ich 10 zdobytych punktów wygląda dość blado. Myślę, że fenomenalnie grający Ajax wygra to ważne spotkanie.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-04-22, 11:04   

Ajax-Groningen

Typ;1
Kurs:1.20

Na początek bardzo bezpieczny typ ale co za tym idzie kurs nie jest zbyt dobry. Wybrałem pojedynek pomiędzy Ajaxem a Groningen oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą gospodarze, którzy pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł aktualnie są liderami ligi z 64 oczkami na koncie. Goście natomiast grają dość słabo i plasują się na odległej 13 pozycji z 35 punktami. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Ajax gra ostatnio po prostu rewelacyjnie zaś ich rywal zupełnie odwrotnie, przegrywa mecz za meczem. Gospodarze w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli komplet punktów zaś goście swoje konto wzbogacili o zaledwie 3 oczka. Obydwie drużyny dzieli prawdziwa przepaść dlatego myślę, że to spotkanie zakończy się gładkim i wysokim zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-05-05, 20:41   

Excelsior-PSV

Kurs:1.20

Już w niedziele popołudniu zostanie rozegrana ostatnia kolejka ligi holenderskiej, choć mistrz jest już znany to walka o miejsca na podium wciąż jest otwarta. Wybrałem pojedynek pomiędzy Excelsiorem a PSV. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście, którzy są aktualnie na trzeciej pozycji i wciąż walczą o udział w lidze mistrzów bowiem do drugiej drużyny tracą zaledwie jedno oczko, a mecz z zdecydowanie najgorszą drużyną ligi, która jest już dawno zdegradowana jest najlepszą okazją aby powiększyć swoje konto o bardzo cenne trzy punkty. Obydwie drużyny w ligowej tabeli dzieli prawdziwa przepaść PSV jak dotąd zgromadziło aż 66 punktów natomiast ich dzisiejszy rywal zaledwie 19 oczek. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to goście w 5 ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć aż 12 oczek natomiast gospodarze wzbogacili swoje skromne konto o zaledwie oczko. Szczerze mówiąc nie potrafię sobie wyobrazić innego scenariusza niż wysoka wygrana faworytów.
Bolesna strona sportu

Odpowiedz do tematu