Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Światowa Mężczyzn
Autor Wiadomość
peliszko

Wysłany: 2011-07-08, 15:04   

Wlochy - Bulgaria
Typ: Włochy -1,5
Kurs: 1.5
Bukmacher: betsson.com

Już dziś o godzinie 17.15 dojdzie do bardzo ciekawego meczu turnieju Finałowego rozgrywanego w ErgoArenie w którym zmierzą się ekipy Włoch oraz Bułgarii. Jak do tej pory Włosi wygrali jeden mecz (3-0 z Polską ) oraz przegrali dość niespodziewanie 1-3 z rewelacją tych rozgrywek drużyną Argentyńską. Z kolei reprezentacji Bułgarii doznała dwóch porażek odpowiednio 2-3 z Polską chociaż prowadziła 2-1 w setach oraz we wczorajszym pojedynku z Argentyną 0-3. Jest to mecz bardzo ważny dla obu drużyn, zwycięstwo Włoch przypieczętuje im awans do czołowej czwórki , zaś w przypadku wysokiego zwycięstwa Reprezentacji Bułgari i przy korzystnym wyniku dla nich w meczu Polska - Argentyna to reprezentacja Stojcheva moze wyjść z tej grupy. Siłę reprezentacji Włoch stanowią atakujący Michał Łasko, oraz znakomnici przyjmujący Ivan Zaytsev oraz Savani. Grą Włoch kieruję utalentowany Dragan Travica. Włosi po pierwszym nieudanym meczu wczoraj pokazali Polakom jak powinna wyglądac siatkówka. Wchodziło im wszytsko , bardzo mocna i odbra zagrywka, dobra gra blokiem oraz wysoka skuteczność na skrzydłach przyczyniła się do pogromu Polaków. Z kolei teraz coś o Bułgarach. Zhekov w tych dwóch spotkaniach gra bardzo mało środkiem , Aleksiev mało widoczny,wchodzący Penchev prezentuje się z dobrej strony lecz Kaziyski oraz Sokolov to za mało. Uważam iż Włosi sa lepszym zespołem i pewnie pokonają Bułgarów a mój typ to wygrana Włoch 3-0 lub 3-1.

krzysiu1407

Wysłany: 2011-07-09, 09:55   

Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Polska vs Rosja

Typ: 1

Kurs: 4,90

Buk: Betsson

Data/godzina rozpoczęcia: 09-07-2011/20-00

Analiza:

Przecież gramy u siebie. Kto z Państwa nie chciałby zobaczyc w tym dzisiejszym półfinale ciekawego widowiska, emocji od pierwszych do ostatnich minut i wygranej Polaków. Widzę jednak, że większosc jest za Rosjanami. Brak patriotyzmu. Tak zgadza się w bukmacherce nie ma mowy o sentymentach, ale nie wierzę, że polscy siatkarze tak łatwo się poddzadzą. W spotkaniach grupowych nie ma co ukrywac, że trochę się męczyli. Wygrana z Bułgarią 3-2, później porażka z Włochami 0-3, a następnie wczorajsza wygrana 3-2 z Argentyną. Wielką niewiadomą byłoby jakby przystąpili do tego spotkania, gdyby Bułgarzy nie wygrali z Włochami co dalo naszym szansę na awans. Znaczącą rolę we wczorajszym spotkaniu odegrali Kurek, Ruciak, i dwa bloki jeden na jeden w piątym secie Piotr Nowakowski. Z pewnością doświadczenie Piotra Gruszki też jest potrzebne, który po spotkaniu powiedział: ,,Bardzo się cieszę, że w końcu mamy na pomeczowej konferencji prasowej dwa usatysfakcjonowane zespoły. Potyczka ta była ogromnym wyzwaniem od pierwszej do ostatniej piłki. Spotkanie pomiędzy Bułgarami i Włochami dało nam szansę na zakwalifikowanie się do półfinału, którą zdołaliśmy wykorzystać. Jestem zadowolony ze zwycięstwa również dlatego, że Final Eight ma miejsce w Polsce, przed polską publicznością. Byłoby nam przykro, gdybyśmy już teraz musieli kończyć swoją przygodę z turniejem finałowym. Chciałbym podziękować naszym kibicom i poprosić ich o to, aby dalej byli z nami w trakcie weekendowych potyczek''.

Z pewnością wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak ogromnie trudne zadanie czeka biało-czerwonych. Rosjanie przygotowali znakomitą formę na finał Ligi Światowej. Pokonali wczoraj Brazylię, która jednak myślę, że nie pokazała do końca na co ją stac. Bernando Rezende nie wystawił wszystkich podstawowych zawodników. Już przed rozpoczęciem tego spotkania zarówno Rosjanie jak i Brazylijczycy wiedzieli, że mają zapewniony awans do półfinałów. Alekono miał do dyspozycji takich zawodników: Chtiej, Muserskij, Michaiłow, Spiridonow, Apalikow, Grankin, Sokołow (libero) oraz Stepanjan, Butko, Ilinjch, Biurkow, Wołkow. Jak wiadomo Polacy dopiero budują skład na IO w Londynie za rok. Jednak teraz już widac, że mają potencjał i fajnie byłoby gdyby utarli nosa wszystkim tym, którzy w nich nie wierzą-powodzenia

P.S Przypomnę tylko, że bilans trzech ostatnich bezpośrednich spotkań jest korzystniejszy dla Polski, która prowadzi 2-1, jednak również wiem, że oba składy różnią się w porówaniu z tym co było trzy lata temu.

janik85

Wysłany: 2011-07-09, 11:53   

08.07.2011, godz: 17:00
Siatkówka, Finał Ligi Światowej
Argentyna - Brazylia
Typ: Argentyna +1.5 seta
Kurs: 2.35
Buk: Betsson

Pierwszy mecz polfinalowy Final Eight Ligi Swiatowej. Spotkaja sie w nim wielki faworyt - Brazylia oraz wielka niespodzianka tegorocznej edycji - Argentyna. Bukmacherzy sa pewni w swoich ocenach i typuja ekipe"Canarinhos". Ja jednak nie bylbym pewny kto dzisiaj wygra. Argentyna w pierwszych dwoch spotkaniach turnieju finalowego pokazala kawal niezlej siatkowki. Zwyciestwa z Wlochami 3-1 i Bulgaria 3-0 na pewno nie byly przypadkowe. Jest to zespol, ktrory z meczu na mecz sie rozwija i gra nietuzinkowa siatkowke. Ogladajac mecze z udzialem tej druzyny, widzimy przede wszystkim radosc i harmonie w grze. Jest to siatkowka lekka, przyjemna oraz bardzo kombinacyjna. Podobna siatkowke graja rowniez Brazylijczycy. Rozgywajacy "Albicetes" Luciano De Cecco jest w tym momencie wg mnie jednym z najlepszych na swiecie na tej pozycji. Potrafi on rozprowadzic pilke, gdzie przeciwnicy nie wiedza o co chodzi. Wystarczy wspomniec wczorajszy pierwszy set (pozniej zastapil go Uriarte) w ktorym zwyciezyli z Polakami 25:17. W kilku akcjach Argentyna atakowala na czystej siatce. Kolejni zawodnicy tacy jak Conte, Quiroga czy Pereirra wysmienicie spisuja sie w ataku. Jesli utrzymaja poziom gry taki jaki prezentowali w poprzednich meczach zapowiada nam sie emocjonujacy mecz. Co do Brazylii ? Na pewno poziom ich ostatnio nieco sie obnizyl. Brak Ricardo na rozegraniu powoduje ze ta druzyna gra nieco wolniejsza pilke. Juz nie jest to druzyna, ktora fantastycznie i porywajaca gra i wygrywa z rywalami bez problemu. Nie mowie tu o spotkaniu z Rosja bo graly rezerwy, ale juz w pierwszym spotkaniu z Kuba sie bardzo meczyli, Amerykanie gdyby byli bardziej wypoczeci ( a gdyby jeszcze gral na rozegraniu Ball) to kto wie jakby sie to potoczylo. Wiemy jednak ze gdy przychodza te najwazniejsze mecze Brazylia gra w nich swietnie. Licze na dobre widowisko i ambitna walke Argentyny - dla ktorej na pewno jest najwazniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach. Jezeli wytrzymaja presje sa w stanie doprowadzic do tie-breaka a kto wie moze i wygrac caly mecz. Kibice powinni dzisiaj ich dopingowac dziekujac tym samym za wczorajsze ich podejscie do meczu z Polska.

Kajzer

Wysłany: 2012-05-20, 22:29   

Kanada-Polska

Typ:2
Kurs:1.40

Wraz z początkiem ligi światowej postanowiłem w końcu coś zagrać z siatkówki, wybrałem spotkanie pomiędzy Kanadą a Polską. Jest to ostatni mecz pierwszego turnieju ligi światowej, który rozgrywany jest w Kanadzie jak na razie to właśnie gospodarze są na pierwszej pozycji w grupie po dwóch zwycięstwach o ile wygrana 3:0 z Finlandią nie była żadną niespodzianką to już wygrana 3:2 z wielką Brazylią było dość niespodziewane. Polska jak na razie jest na drugiej pozycji po wygranej z Brazylią niestety nasi za bardzo chyba uwierzyli, że są najlepsi i zagrali bardzo słabe spotkanie z Finlandią, z którą niespodziewanie przegrali 3:2. Myślę, jednak, że teraz wyjdą na mecz dużo bardziej skoncentrowani i nie zlekceważą rywala, który potrafi być groźny i wygrają to spotkanie bo nasza siatkówka jest o wiele lepsza od Kanadyjskiej i mamy dużo większe umiejętności.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-06-17, 15:39   

Japonia-Serbia

Kurs:1.30

A teraz coś z ligi światowej w siatkówce, gdy grupa w której jest Polska reprezentacja rozgrywa dzisiaj ostatni mecz pozostałe grupy grają dopiero drugi turniej, postanowiłem zająć się grupą A w której to zmierzą się ze sobą Japonia z Serbią. Oczywiście zdecydowanymi faworytami tego pojedynku będą siatkarze z Europy, którzy są aktualnie na drugiej pozycji z 9 oczkami na koncie, które mają dzięki 3 wygranym na 5 rozegranych meczy. Japonia natomiast jest aktualnie na ostatnim 4 miejscu i przegrała wszystkie 5 meczy nic więc dziwnego, że faworytami będą Serbowie. Myślę, że w tym spotkaniu można pokusić się nawet na jakiś handicap z setami bo Serbowie raczej nie powinni mieć żadnych problemów bo mają w swoim skaldzie o wiele lepszych siatkarzy, którzy grają w dobrych klubach w przeciwieństwie do Japończyków.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-06-17, 16:04   

Finlandia-Kanada

Typ:1
Kurs:1.55

I jeszcze jeden typ z ligi światowej w siatkówce mężczyzn, tym razem postanowiłem zająć się Polską grupą czyli B w której to w ostatnim meczu kończącym całą rywalizację w grupie będzie spotkanie pomiędzy Finlandia a Kanadą. Stawką tego spotkania jest trzecie miejsce, które i tak nie daje awansu ale mimo wszystko jest o co walczyć. Jak na razie obydwie drużyny mają na swoim koncie po tyle samo punktów a mianowicie po 7 oczek z tym, że wyżej jest aktualnie Kanada, która nie jest faworytem tego spotkania. Głównym atutem Finów jest fakt, że grają oni przed własną publicznością która z pewnością doda im skrzydeł. Również forma przemawia za Finami, którzy w ostatnich 5 meczach wygrała jedno spotkanie zaś Kanadyjczycy przegrali wszystkie 5 spotkań. Mecz będzie z pewnością wyrównany ale zakończy się zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-06-24, 13:04   

Argentyna-Portugalia

Typ:1
Kurs:1.40

I znowu postanowiłem postawić coś z siatkówki a mianowicie z ligi światowej, gdzie w ramach 9 kolejki grupy D zostanie rozegrany mecz pomiędzy Argentyną a Portugalią oczywiście zdecydowanymi faworytami będą Argentyńczycy, którzy może nie grają jakoś rewelacyjnie ale mimo wszystko są zdecydowanie lepsi od Portugalczyków. Aktualnie Argentyna plasuje się na 3 pozycji z dorobkiem 13 punktów i nie ma już zbyt dużych szans na awans do finału ligi światowej ale jeszcze ma. Portugalczycy natomiast to zdecydowanie najsłabsza drużyna całej ligi światowej jako jedyna nie zdołała wywalczyć nawet punkcika, przegrała wszystkie 8 spotkań i wywalczyła w nich zaledwie 3 sety. Myślę, że spotkanie zakończy się pewnym zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-07-01, 13:11   

Portugalia-Argentyna

Kurs:1.20

Już za kilka minut zaczynie się ostatni mecz zaczynający ostatnią kolejkę grupy D ligi światowej. Zmierzą się w niej ekipy Portugali i Argentyny. Oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą Argentyńczycy, którzy ja na razie są na 3 miejscu z 17 oczkami. Portugalia natomiast to zdecydowanie najsłabsza drużyna całej ligi światowej jak dotąd nie zdobyła ani jednego oczka nie mówiąc już o wygranej. Przegrała wszystkie 11 spotkań zdobywając zaledwie 5 setów dlatego nic dziwnego, że Argentyńczycy są tutaj zdecydowanymi faworytami. Myślę, że mimo, że kurs nie jest jakoś wybitnie wyoski to warto postawić na to spotkanie ponieważ powinno skończyć się gładkim i zdecydowanym zwycięstwem faworytów.

www.kontuzjowani.pl
Bolesna strona sportu

Odpowiedz do tematu