Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ligi Skandynawskie 2009/2010
Autor Wiadomość
vernix

Wysłany: 2011-07-03, 15:02   

Molde - Aalesund
03.07.2011, 20:00

1 @ 1.65 :plus:

Betsson

Dzisiaj na Aker Stadium, o godzinie 20:00, dojdzie do pojedynku pomiędzy aktualnym liderem Tippeligaen Molde FK a zajmującym 5. miejsce Aalesund. Nie będzie to tylko kolejny mecz w ich terminarzu, ale również lokalne derby.
Gospodarze pod wodzą, znanego wszystkim z występów w Manchesterze United, Ole Gunnara Solskjæra słabo zaczęli sezon i przez pierwsze 3 kolejki znajdowali się w ligowym ogonie. Jednak te niepowodzenia poszły już w zapomnienie, bowiem obecnie Molde jest liderem w lidze. W 14 meczach tego sezonu zdobyli łącznie 26 punktów i mają 3 punkty przewagi nad drugim w tabeli Tromso, które ma jednak 2 mecze rozegrane mniej. W ostatnich 6 meczach zanotowali 5 zwycięstw i doznali ledwie 1 porażki, a ich bilans bramkowy wynosi 13-4. Również bilans meczów u siebie wygląda bardzo dobrze - 4 wygrane, 1 remis i 1 porażka w meczu z Rosenborgiem 8 maja. Trener gospodarzy będzie miał dzisiaj do dyspozycji wszystkich kluczowych graczy i najprawdopodobniej na boisku pojawi się taka sama jedenastka jak w wygranym meczu z Valerengą.
Natomiast Aalesund, mimo że zajmuje 5. miejsce w lidze, traci do Molde zaledwie 3 punkty i ma 1 mecz rozegrany mniej. Goście również w lidze radzą sobie dobrze - w 5 meczach wygrali 3-krotnie, raz zremisowali i doznali 1 porażki. Patrząc jednak na wyjazdowe spotkania nie wygląda to już tak dobrze - mecze wygrane przeplatają remisami i porażkami (punkty w kolejnych meczach: 0-1-3-0-3-1). Goście na tygodniu grali również mecz w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej z walijskim Neath Athletic, który wygrali 4-1. Tym co skłania mnie do zagrania na gospodarzy jest również nieobecność kilku graczy. Trener gości nie będzie mógł desygnować do gry Michaela Barrantesa, który odbywa karę za żółte kartki. Nie wystąpią również dwaj pomocnicy - Sander Post oraz Lars Fuhre.
Derby rządzą się swoimi prawami, dlatego mecz będzie bardzo zacięty i ze stawką jestem tutaj ostrożny. Niemniej liczę na dobry występ Angana, który w 8 swoich meczach w tym sezonie strzeli już 7 bramek i spodziewam się wyników 1:0, 2:1.
Ostatnio zmieniony przez vernix 2011-07-04, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

Kajzer

Wysłany: 2012-05-27, 16:10   

Jaro-Mariehamn

Typ:2
Kurs:2.25

Tym razem postanowiłem zająć się dużo mniej popularną ligą fińską w której to już wkrótce rozpocznie się pojedynek pomiędzy zespołem Jaro a Mariehamn. Może jeszcze nie było za dużo kolejek ale już można powoli stwierdzić o co która drużyna jest w stanie walczyć. Niestety gospodarze spisują się jak na razie fatalnie i ich głównym celem będzie utrzymanie ale ciężko z tym może być jak na razie są na ostatniej 12 pozycji i zgromadzili jak dotąd zaledwie 5 oczek. Goście natomiast nie grają może rewelacyjnie ale spisują się dość dobrze czego efektem jest wysoka 4 lokata, którą zajmują z 17 oczkami. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to gospodarze w pięciu ostatnich meczach zdołali zdobyć zaledwie 2 punkty zaś goście swoje konto wzbogacili o 12 oczek. Myślę, że goście powinni bez żadnych problemów poradzić sobie ze słabiutkim rywalem i odnieść kolejne cenne zwycięstwo, które umocni ich w czołówce.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-06-10, 20:04   

JJK Jyväskylä-KuPS

Typ:1
Kurs:1.70

A teraz coś z lig skandynawskich a mianowicie wybrałem mecz w ramach 11 kolejki fińskiej ligi w którym to zmierzą się JJK Jyväskylä z KuPS. Faworytami tego spotkania będą gospodarze, którzy aktualnie są na wysokim 5 miejscu z dorobkiem 17 oczek. Goście natomiast spisują się jak na razie czego konsekwencja jest odległa przedostatnia 11 pozycja, którą to zajmują z zaledwie 6 oczkami na koncie. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Jyväskylä w 5 ostatnich spotkaniach zdobyła 10 punktów natomiast goście wzbogacili swoje skromne konto o zaledwie 3 oczka. Kolejnym argumentem przemawiającym za Jyväskylä jest fakt, że KuPS fatalnie gra w meczach wyjazdowych jak dotąd na 5 rozegranych spotkań udało im się zdobyć zaledwie jeden punkt. Myślę, że ten mecz zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-06-24, 13:15   

KuPS-Mariehamn

Typ:2
Kurs:2.80

W ramach 13 kolejki fińskiej pierwszej ligi zmierzą się ze sobą KuPS z Mariehamn. Powiem szczerze, że dziwi mnie strasznie wysoki kurs na ekipę gości, która jak na razie gra znakomicie dzięki czemu plasuję się na wysokim 3 miejscu z 24 punktami. Gospodarze natomiast grają bardzo słabo czego konsekwencją jest odległa 11 pozycja i zaledwie 9 oczek na koncie. W dodatku jeżeli chodzi o formę to Mariehamn prezentują ostatnio wyborną w 5 spotkaniach zdobyli aż 13 oczek dla porównania ich dzisiejszy rywal wzbogacił swoje konto o 6 punktów. W dodatku KuPS nie najlepiej spisuje się przed własną publicznością gdzie udało im się wygrać zaledwie raz na 7 rozegranych meczy. Mariehamn wygrał natomiast trzy spotkania wyjazdowe na pięć rozegranych. Myślę, że warto postawić na faworytów ponieważ kurs jest naprawdę wysoki a mecz powinien się sprawdzić.
Bolesna strona sportu

Kajzer

Wysłany: 2012-07-01, 14:35   

HJK-MyPa

Typ:1
Kurs:1.35

Z braku zbyt dużego wyboru postanowiłem znowu wytypować coś z mniej znanej i popularnej ligi fińskiej w której to w ramach 15 kolejki zmierzą się ze sobą HJK i MyPa. Faworytami tego spotkania będą gospodarze, którzy są aktualnymi liderami ligowej tabeli z dorobkiem 29 oczek na koncie natomiast MyPa, która spisuję się dość dobrze w tym sezonie klasyfikowana jest na 4 miejscu z 23 punktami. Głównym argumentem przemawiającym za HJK jest fakt, że grają oni przed własną publicznością gdzie to spisują się bardzo dobrze, najlepiej z całej ligi na 7 rozegranych spotkań wygrali aż 6 z nich a zaledwie jedno zremisowali. MyPa natomiast bardzo słabo radzi sobie w meczach wyjazdowych o czym najlepiej świadczy fakt, że na 8 rozegranych spotkań zaledwie dwukrotnie udało im się wygrać co jest fatalnym wynikiem jak na drużynę z czołówki.

www.kontuzjowani.pl
Bolesna strona sportu

Odpowiedz do tematu