Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
sportingbet
Autor Wiadomość
bukmaster

Wysłany: 2009-03-18, 18:11   sportingbet

Sportingbet to chyba najgorszy buk jaki spotkalem przelalem tam 40zl obstawilem 4kupony [warte 20zl] pozwiedzalem sobie wszystko itp itd i nagle zaczela mi kasa znikac zamiast 20zl ktore powinienem miec mialem 12zl a po jakims czasie nawet 1,43zl pogadalem z supportem na czacie i powiedzial ze widocznie moja przegladarka "sie nie wyczyscila i niby sama cos zrobila ;O" ... potem mowili ze gralem w kasynie gdize ani razu nie gralem potem ze gralem w jakies "gry" typu 1-reczny bandyta ... chcialem wyplacic kase i okazalo sie ze mozna tylko 80zl wyciagnac ;o ... nie polecam ! stracilem kase nerwy i czas

Pattrick23

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2009-03-19, 11:05   

ja miałem tą samą sytuację, ale postraszyłem ich sądem to mi oddali z procentem.
Tylko, że mi oni ukradli 170.50 PLN.
A dostałem 210.77.
Jest różnica:D:D:D

Szczerze nie polecam!!!

Fin 

Wysłany: 2009-08-17, 13:31   

Ja tez muszę dodać coś od siebie na temat sportingbet. Wczoraj zagrałem na Bohemians Praga v Teplice stawiając na Teplice w opcji remis nie ma zakładu. teplice wygrały 1:3 . Pędzę więc sprawdzić czy dopisali mi kasę i widzę że zakład został unieważniony . Napisałem więc do nich czemu tak zrobili w odpowiedzi napisali mi ze wkradł się bład w kursach i dlatego unieważnili zakład zwracając mi postwiona kasę. Mogę się założyć że gdyby Bohemians wygrał to zakład byłby ważny. Od tego momentu sportingbet :evil: trafia na moją czarną listę obok worldbet którzy ukradli mi ponad 400 złotych

androlo

Wysłany: 2012-12-25, 10:21   

sportingbet jest solidna firma
wyplacalem od nich juz kase bez problemu

Odpowiedz do tematu