Współpraca i reklama   Kontakt z nami
Forum.etypypl.com to forum dla wszystkich typerów, dla który obstawianie i typowanie to świetna zabawa. Zaloguj się i wymień swoimi spostrzeżeniami o kursach, bukmacherach i wydarzeniach sportowych. Skorzystaj ze swojego doświadczenia w typowaniu i zagraj w jednym z konkursów, gdzie można wygrać realne nagrody! Forum.etypypl.com - Twoje najlepsze forum bukmacherskie
Zapraszamy także do naszych innych serwisów, gdzie znajdziesz także ciekawe zakłady bukmacherskie oraz typy bukmacherskie.

Poprzedni temat «» Następny temat
System X - Niesamowity Sposób Ogrania Bukmachera
Autor Wiadomość
potega_umyslu

Wysłany: 2013-08-14, 14:40   

mati101086 wiem, że nie jesteś w posiadaniu tego systemu, więc nie musisz oczerniać innych. System X sprzedawałem już wcześniej w internecie, a nie tylko na tym portalu (tutaj pojawiła się możliwość zareklamowania w lutym, więc z niej skorzystałem). To, że akurat ktoś kupił wcześniej ten system, a chciał np. pochwalić tę metodę obstawiania na etypypl.com kilka dni później, niż ja się zarejestrowałem i umieściłem link do Systemu X (wcześniej sprzedawałem w inny sposób), o niczym nie świadczy. Myślisz, że mam czas na tworzenie jakichś fikcyjnych kont. Dla mnie to bez sensu, tym bardziej że System X został sprawdzony dokładnie przez portal interkursy.pl (czy faktycznie działa i czy nie jest to jakieś oszustwo). Mało tego, ja i tak muszę dzielić się prowizjami ze sprzedaży z 2 firmami, które mnie rozliczają. Wszystko jest legalne i nikogo nie mam zamiaru oszukiwać. Chcę tylko, żeby każdy miał równe szanse z bukami i także mógł zawsze wygrywać!!! Pamiętaj, takich systemów nie rozdaje nikt za darmo ;-)

mati101086 

Wysłany: 2013-08-15, 19:31   

Ktos kto ma w posiadaniu taki super skuteczny system nie musialby sie reklamowac i szukac kogos kto to kupi bo latwiej i z wyższymi profitami by zarabial u bukmacherow

potega_umyslu

Wysłany: 2013-08-22, 10:29   

mati, możemy się cały czas droczyć i przekomarzać kto ma rację, jednak nie o to tutaj chodzi. Jeśli sam zarabiasz na bukmacherce większe pieniądze i idzie ci dobrze, to gratuluje, nie musisz korzystać z żadnych systemów. Są jednak tacy typerzy, którzy może by chcieli skorzystać z innych metod obstawiania i sprawdzić czy one faktycznie działają. Tak, jak są płatne typy (insidery, ustawki, fixy) tak i są płatne systemy czy też metody bukmacherskie. Koniec i kropka :-) W internecie widziałem dużo płatnych systemów, więc nie jestem jakimś rodzynkiem, który by chciał tylko zarobić na systemie. Po prostu daje każdemu szansę, a czy ktoś z niej skorzysta, to już jego decyzja. Wiem i tego nic nie zmieni, dużo klientów jest zadowolonych z Systemu X.

jkowal

Wysłany: 2013-10-30, 10:55   

Na logikę: skoro ktoś ma system, który pozwala mu wygrywać to po co się nim dzielić z innymi?

potega_umyslu

Wysłany: 2013-11-04, 19:16   

Na logikę: skoro ktoś ma super 100% typy (fixy, insidery, ustawki, pewniaki), które pozwalają mu wygrywać, to po co się ma dzielić z innymi:D

jkowal, odpowiem Ci krótko: "ludzie bogaci się bogacą" mógłbym Ci o tym opowiadać miesiącami, ale to nie jest miejsce na ten temat.

Od nowego roku planuję MEGA PROJEKT: zarobić ok 50 000 zł w ciągu roku na bukach naziemnych i internetowych używając Systemu X, Systemu Wygrana-Remis oraz własnych typów oraz zarobić na KUPONIE MARZEŃ ok. 20 000 - 30 000 zł inwestując co miesiąc 140 zł w system, który prawie każdy zna, ale mało kto z niego korzysta (tutaj trzeba być cierpliwym i czekać także na szczęście :lol: - jednak wygrana będzie! - sprawdzałem w poprzednich latach i zawsze był w jakiejś kolejce w ciągu roku dziwny zbieg okoliczności różnych drużyn).

Do projektu zaproszę tylko 10-20 osób max. tak aby i one zarobiły razem ze mną. Szczegóły podam wkrótce i w odpowiednim miejscu.

Innym typerom (również Tobie jkowal) życzę wysokich wygranych :mrgreen:

potega_umyslu

Wysłany: 2014-01-22, 17:41   Jest pięknie:)

Witajcie mistrzowie zakładów bukmacherskich:) Mam nadzieję, że już dużo zarobiliście w nowym roku.
Mi od grudnia 2013 r. do dzisiaj zremisowało 16 drużyn, dzięki jednej z moich ulubionych metod obstawiania - Systemu X

Jestem cholernie zadowolony :mrgreen:

Wrzuciłem także 4 screeny niektórych wygranych kuponów na tę stronę: http://www.niesamowity-sp....interkursy.pl/

Pozdrawiam

potega_umyslu

Wysłany: 2014-02-12, 22:25   

Ostatnia wygrana znajduje się pod tym linkiem: http://www.ogrywambuka.pl.../02/wygrana.jpg

Dzięki Systemowi X został postawiony remis Manchester United - Fulham Londyn (wynik 2:2) + wygrana Interu Mediolan (wynik 1:0) oraz liczba bramek powyżej 1,5 w meczu Porto - Pacos Ferreira (wynik 3:0) dzięki dogłębnym analizom.

Już 19 drużyn zremisowało dzięki Systemowi X. Radość przeogromna :mrgreen:

Odpowiedz do tematu